شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 501

16,161 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت أفضل تقسيمة وأفضل سعر ولوكيشن

    Right Direction logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه استلام فورى دور متكرر فيو لانداسكيب و ليك

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقة فى الباتيو 7 على حمام السباحة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 120م متشطبه بالمطبخ استلام فوري اقل سعر

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للاستلام في تاج سيتي باقل سعر

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٨٥٬٩٠٠ جنيه

    شقه 209م امام الجامعه الامريكيه باقل سعر في التجمع

    Impact Investments logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بالمطبخ والتكيفات-للبيع في م

    Brokerage Hub logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس فيو نادي في سوديك فيليت -بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ازاد

    Magic Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفاخرة أرضي بحديقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٨١٠٬٤٠٠ جنيه

    لا تضيع الفرصة عاين شقتك الآن ع الطبيعة في التجمع

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٣٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات والمطبخ 3غرف في تاج سيتي

    ERE logo image

3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦١٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بموقع مميز متشطبة واقساط 8 سنين

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٠٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في iCity – شقة بجاردن وتشطيب كامل

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه كاش استلام فورى بتاج سيتي 2غرف و2حمام

    ERE logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٨٤٤٬٣٠٠ جنيه

    فــرصـة لـن تتكرر شقة أقل من سعر الماركت في أزاد

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سلطان 180متر بالمطبخ والتكيفات

    ERE logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٨٢٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري متشطبة بالكامل بالمطبخ والتكيفات تقسيط

    Selective logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بالتقسيط ع10 سنين في سيتي جيت

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠١٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه استلم فورى و فيو مفتوح و دور متكرر

    ERE logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو1متشطبه بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٤ غرف جاهزه للاستلام نص تشطيب بحري بفيو بحيره

    ERE logo image

4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة جاردن كبيرة وإحساس الفيلات في تاچ سي

    ERE logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة بجاردن للبيع في التجمع الخامس - ذا ايكون

    متصدر

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف ف تاج سيتي بمقدم 700 الف

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٤٤ جنيه/متر مربع