شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 45

16,312 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بدون اوفر مطلوب المدفوع فقط

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس بالمطبخ و التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير متشطبه فيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن و حمام سباحه للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 232م متشطبة استلام فوري من سوديك في التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م بسعر أقل من السوق في باتيو أورو

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لاجون بارك ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بخصم 40%شقه بأفضل سعر بفيو مفتوح بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبه بالكامل بفيو مميز

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن وبول خاص فى ليك فيو ريزيدنس

    Laucienda For Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري سوبر لوكس في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    امام المطار امتلك شقه151م بتقسيمه مميزه قسط ع12سنه

    Closer logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في التجمع الخامس استلام فوري

    متصدر

    COB logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع تاج سيتي شاليا بجاردن جاهز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فورى بالم هيلز التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢١٥م بجاردن ٢٨٨م للبيع باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ستون ريزدنس احسن موقع و افضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مباشر على اللاجون | 3 غرف | فرصة مميزة iCity

    متصدر

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٩٨٬٧٥٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم هيلز كليو متشطب بالكامل بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٨٧٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه و استلام فورى في بالم هيلز التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين برايم لوكيشين بافضل سعر

    Gold Routes logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى في بالم هيلز متشطبه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص مفروش للبيع في ليك فيو1 فيو مفتوح موقع مميز

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع