شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 50

16,314 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل فى بالم هيلز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سيتي في فيو مفتوح بحري مع مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري تشطيب الترا سوبر لوكس في فيو علي بحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحمام سباحة للبيع في ليك ڤيو

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٣٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقة بجاردن في نورث بارك لوكيشن مميز بسعر لقطة

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    173م في حسن علام تشطيب كامل علي الفيو دايركت

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٩٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٦٠٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة في كليو بحري تشطيب كامل بفيو مفتوح علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٩١٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فورى بالم هيلز التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 2 نوم بحري باقساط في سوان ليك لقطه

    Spade consultancy logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٥٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري في موقع متميز في ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع ف ليك فيو ريزدنس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بزيد ايست للبيع ب4 مليون أقل مقدم علي الفيو

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سوديك فيليت بسعر مميز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٨٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع فى ليك فيو ريزيدنس التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فورى بالم هيلز التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري شاملة النادي و الجراج

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+جاردن بنص ثمنها استلام فوري موقع مميز بجوارAUC

    Impact Investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة اللترا سوبر لوكس فيو علي حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبه بالكامل بخصم 40% فى موقع مميز

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٤٠٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مشطبه بالتكيفات و المطبخ في تاج سلطان ڤيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦١٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين لوكيشن متميز ب سوان ليك ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬١٨٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع متشطب بالكامل واقساط تصل حتى 14 سنه

    IRTKAZ logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٨٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة ريسيل فى موقع مميز جدا استلام فورى

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬١٥١ جنيه/متر مربع