شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 43

16,325 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري علي البوكيت دايركت غرفتين بحري

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ليك فيو ريزيدنس استلام 2026 بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 3 غرف في بالم هيلز قسط علي 10 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 القاهرة الجديدة

    Properties-Today.com logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق | زد إيست | شقة 2 غرفة

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز | زد إيست | 2 غرفة ماستر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة+جاردن 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو حمام سباحة باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمقدم 5% وتقسيط على 10 سنوات في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠٧٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 5% تقسيط على 10 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠١٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% وتقسيط على 10 سنوات في سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٠٠٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة بمقدم 5% في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم ١٠٪ بجوار النادي الأهلي بالتجمع

    Egypt Best Properties logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٠٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة بمقدم 5% في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | بوليفارد | ميفيدا | 2 غرفة | 136 متر

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع في كلوب بارك آي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك – فيو مفتوح

    Capital Lords Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز نيو كايرو – فيو رائع بسعر مغرى

4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٤٠٨٬٩٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع تكيفات بإطلالة خلابة زيد إيست

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٩٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 144 م جاهزه للسكن متشطبهبالكامل فيو داير

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٧٩٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحيرة جانبي موقع مميز شقة للبيع في ليك فيو

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 متر للبيع في ماونتن فيو بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري في باتيو اورو بمقدم 3 مليون

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو هايد بارك استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٣٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ازاد بجاردن جاهزه للاستلام الفوري

    Sweet Home Realestate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع