شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 49

16,314 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزة اقل من سعر السوق مقدم واقساط

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك فى قلب التجمع واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن الان متشطبه بأميز لوكيشن بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه و استلام فوري في بالم هيلز التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر شقه في التجمع فيو لاجون صريح 3 غرف

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مش هيتكرر في مرحلة اللاجون

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ليك فيو ارضي بجنينه متشطبه بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري مميزة فى كومبوند ذا سكوير القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه مقدم واقساط استلام 2027 Blue tree

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في ماونتين فيو اي سيتي باقل سعر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بدون مقدم تقسيط 10 سنين اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ليك فيو ريزيدنس \ نصف تشطيب

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه جولف فيو اقساط من ديار القطرية

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٦٦٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقة في نورث بارك لوكيشن مميز بسعر لقطة

    Right Direction logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم وتكملة اقساط في mv اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل في بالم هيلز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استديو للبيع استلام فوري في تاچ سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه سوبر لوكس باقل سعر برايم لوكيشين-فوري

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه لقطه فى اميز لوكيشن بفيو مفتوح

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة للبيع بالم هيلز موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٤٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن اقل سعر-جاهزه للمعاينه برايم لوكيشن

    متصدر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحرى في فيو على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في أزاد – موقع مميز واستلام فورى

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز مع مقدم و اقساط استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٧٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس التجمع الخامس– المرحلة الثانية

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع