شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 392

16,058 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى - افضل سعر - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٩٦٬٧٢٥ جنيه

    شقه فى كمبوند سيتى جيت علي اقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧١١٬٥٧٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 – موقع مميز بسعر مغرى

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو لا فيستا مطله علي لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سوان ليك ريزيدنس، مرحلة IRIS

    Beltone logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للإيجار – ماونتن فيو هايد بارك | أول سكن

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٣٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى - افضل سعر - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بسعر خاص ف ماونتن فيو استلام فوري

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة في التجمع السادس بمقدم 10%

    Summit Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سوان ليك ريزيدنس إيريس

4

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٠٩٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري للبيع في باتيو اورو بقلب التجمع

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة 3 غرف نوم فى ماونتن فيو اى سيتي

    Do estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٨٩٨٬٦٧٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بحديقة | بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٤٤٬٠٨٥ جنيه

    بأقل سعر للبيع ستوديو تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨١٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه فى بالم هيلز التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة فى بالم هيلز بالتقسيط

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بالتقسيط - باتيو أورو -بسعر مغرى

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضى جاهزة للسكن فى ماونتن فيو اى سيتي

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 بتقسيط حتى 2031

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٩٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه باقل مقدم واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقساط بموقع مميز كورنر - ماونتن فيو ١.١

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 بنظام تقسيط

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتقسيط حتى 2029 موقع مميز

    Do estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكيفات استلام فوري قسط ع10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – تشطيب كامل وفيو الفيلات

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع