شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 397

16,058 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين باقل سعر في الماركت استلام فوري لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٦٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    قسطك على 10 سنين..شقتك في التجمع بفيو مفتوح!!

    The Icon Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكيشين ممتاز - استلام فوري

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - افضل سعر - لوكيشين ممتاز

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى تشطيب موردن فى تاج سلطان

    Brokers Hub logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب الترا سوبر لوكس-استلام فوري-ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٩٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف باقل سعر في الماركت جاهزه للسكن لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف جاردن موقع مميز جدا باقل سعر في الماركت

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٤٨٥٬٥٠٠ جنيه

    استلام 2027 -لوكشين مميز - افضل سعر

    Citizen Home logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفيو مفتوح علي لاند سكاب للبيع-سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - افضل سعر - لوكيشين ممتاز

    Citizen Home logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى -لوكشين مميز - افضل سعر

    Citizen Home logo image

2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٠٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة متشطبة استلام فورى فى تاج سلطان

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٦٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    قسطك على 10 سنين..شقتك في التجمع بفيو مفتوح!!

    The Icon Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى - لوكشين مميز - افضل سعر

    Citizen Home logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م بـرايـم لـوكـيـشـن علي طريق السويس دايركت

    Roots Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه امام الرحاب بالتجمع بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايست ماين القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م مع 4 غرف علي فيو مفتوح سعر اقل من الماركت

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شقة 205م في بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالكامل - لوكشين مميز - افضل سعر

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - لوكيشين ممتاز - افضل سعر

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - افضل سعر - لوكيشين ممتاز

    Citizen Home logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2026 -لوكشين مميز - افضل سعر

    Citizen Home logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤١٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    لوكشين مميز - متشطبه بالكامل - افضل سعر

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 185 متر في بالم هيلز نيو كايرو

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع