شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 388

16,058 عقارات أخرى
  • 26

    شقة

    ٧٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 140م برايم لوكشين في ماونتن فيو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه فى كليو بالم هيلز باقساط ٢٠٣٢

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سوديك ڤيليت علي مساحة خضراء للبيع موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3نوم بيع كمبوند ميفيدا اعمار التجمع

    Horizon Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بفيو landscape في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٣٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٣٠٬٢٣٠ جنيه

    شقه مميزه علي اقساط حتى 2035 فى كمبوند سيتى جيت

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٧٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٣٤٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع ممتاز جاهز للاستلام الفوري في ادريس ايست

    Realm Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سوان ليك - 10 سنوات تقسيط - استلام 2028

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتقسيط علي 10 سنوات -استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان ف ارقي كمبوندات التجمع

    Creative Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل سعر للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سكاي كوندوز فيليت بالتجمع الخامس

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه للمعاينة 168 متر في كمبوند ماونتن

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن وحمام سباحة في ليك فيو ريزيدنس 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع مميز بجانب كل الخدمات بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام سنه - 10 سنوات تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب التجمع تشطيب كامل استلام فوري بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورأ وقسط علي سنه

    Creative Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو club شقة كورنر اقساط علي 12 سنه في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس نادرة للبيع – ديستركت 5

    clear scope logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في كمبوند مايان مباشرة علي محمد نجيب

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام 2028 - بالتقسيط ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شقة بسعر قوي متشطبة بالكامل في مايان

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة في خلال 9 شهور فقط فى مايان

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع