شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 311

16,199 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة أرضي بحديقة تشطيب كامل في إيستاون سوديك

    SKEEP logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٣٢٢٬٧٨٢ جنيه

    شقة جاهزة متشطبة للبيع في بالم هيلز التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع متشطبه بالكامل بالتقسيط علي10سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٤١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجارن متشطب للبيع ف زيد ايست ساويرس

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع الخامس بمقدم300الف واقساط ع10س

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتقسيمه مميزة بأقل سعر بالتجمع الخامس بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام بمقدم 750 الف تقسيط 8 سنين .

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم50%شقه بسعرلقطه امام المطار مباشرة فى تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل عرض وحدة مميزه خطة تقسيط لمدة 8 سنوات .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٩٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برووف للبيع في بالم هيلز باقساط تصل 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٤٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوي فيو مميز في اي سيتي نيو كايرو

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن في قلب التجمع الخامس double view

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه في تاج سيتي 3غرف بالمطبخ وتكيفات

    ERE logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في الباتيو اورو

    Properties-Today.com logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٥٣٩ جنيه

    شقة 110 م للبيع ماونتن فيو آي سيتي القاهرة الجديده

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 20 الف شقة للبيع متشطبة فى التجمع الخامس

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوان ليك ريزيدنتس التجمع الخامس باقساط

    Platinum Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٥٬٥٩٠ جنيه

    شقة رائعة بموقع ميز للبيع في بالم هيلز التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا-باتيو اورو-شقه 3غرف-متشطبه-استلام فورى

    Premises logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه تشطيب كامل للبيع في باتيو أورو

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه للبيع في موقع مميز بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٤٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه-باقل سعر-ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٢٤٬٧٧٨ جنيه

    شقه 108م للبيع ريسيل في زد ايست اول مرحله

    Properties-Today.com logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٩٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بفيو مميز بسعر لقطه بالتجمع وبتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في ليك فيو ارضي بجاردن بسعر مميز

    Picky Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع