شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 308

16,199 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز بتراس واسع - موقف سياره

    Empire real estate and investment logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود جدا شقه بجاردن للبيع باقل سعر في المشروع

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيوgarden متشطبة اقساط 10 سنين-ميان

    Falcon for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في التجمع الخامس بالقرب من AUC

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٥٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في موقع مميز فيو مساحات خضراء باقساط 5س

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٥١٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احصل على 50% خصم شقة 3 غرف و اقساط خلال 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع-شقه-173م-prime location-في ماونتن فيو

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه جاردن فيو استلام فوري - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن تشطيب كامل للبيع في Patio Oro

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري 175م شقة للبيع في ماونتن فيو آي سي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164م (جاهزه للاستلام) من لافيستا ف الباتيو oro

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في ديستريكت 5

    Treasure Real estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في موقع مميز جدا فيو علي مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٦٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس - بالفرش - استلام فوري - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجنينة للبيع في التجمع تقسيط على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 325 متر للبيع في قطاميه كريكس فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن وحمام سباحه في ليك فيو ريزيدنس 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب كامل 225م شقة ريسيل بتكملة اقساط سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه ريسيل فيو مميز بأرقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٢٥٬٩٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٨٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م متشطبة بسعر مميز في ماونتن فيو هايد بارك

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 262م مفروش للبيع في ليك فيو | روف 191م

    Circle Realestate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٨٧ جنيه/متر مربع