شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 309

16,199 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب 3,500 في الجولدن سكوير

    Empire real estate and investment logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٤٬٣٠٤ جنيه

    شقة في ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس للبيع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٣٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع للاستلام الفوري في ماونتن فيو اي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز، القاهرة الجديدة

    Properties-Today.com logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٦٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند دستركت فايف

    Gold Routes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مفتوح برايم لوكيشن ذا سكوير The Square

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٥٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن و حمام سباحه في ليك فيو ريزيدنس 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية لقطة استلام فوري تشطيب كامل فيو مميز

    Smart Location Group logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م للبيع ليك فيو ريزيدنس 2 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٢٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة على الدائرى الاوسطى اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة رائعة: شقة للبيع بمنطقة الشويفات.

    Masar Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة مع حمام سباحة في ليك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٩٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 54%. استلم بسعر لقطة! شقة غرفتين في تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ايستاون سوديك 150متر متشطبه

    Prime Company logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري للبيع في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر كاش مميز للبيع بكمبوند ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ب اكبر مساحة علي افضل فيو بسعر لقطة

    Realm Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٣٧٬٤٥٠ جنيه

    شقة مميزه 143 متر للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٩٠٬٣٥٠ جنيه

    شقة كورنر 3 غرف للبيع فى ماونتن فيو بفيو مميز

    Trends Real Estate Egypt logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع متشطبه في القاهرة الجديده

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع على اللاندسكيب في Zed East

    Realtors logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ايستاون سوديك بالطابق الرابع 190متر

    Prime Company logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي مفروش في ايستاون,195متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬١٨٥٬٧٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع