شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 307

16,199 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 298 متشطب بالفرش-استلام فوري-lake View

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٠٤٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة في ماونتن فيو بأقل مقدم وأطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي متشطبه استلام فوري فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٧٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٥٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر اقوي فرصه سكن واستثمار بميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد ماونتن فيو القاهرة الجديدة بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه اوبن فيو على المسطحات المائيه

    Empire real estate and investment logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقتك متشطبه في سنشري وبقسط5سنين بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥١٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومباوند ذا اسكوير متشطبه مودرن

    Global Marketing Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب راقي بالتقسيط برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٦٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة كورنر للبيع في زيد إيست التجمع مقدم 8.260

    Realtors logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق تشطيب كامل فيو حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق ماونتن فيو القاهرة الجديدة بمقدم 5% علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق - تشطيب كامل - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز و ارقى موقع 40%خصم للكاش شقة 165متر فيو مميز

    Square real estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل جاهزة للسكن داخل كمبوند النخيل التجمع

    Smart Step logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جايد للبيع120م بفيو راقي أقل سعر في الماركت

    Onyx for real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 40% خصم للكاش شقة بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي 190متر بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح على سنترال بارك جاهزة في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    احصل على 50% خصم و بدون مقدم و اقساط على 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٣٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة تاج سيتي استلام فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175متر كمبوند The Square القاهرة الجديدة

    SKEEP logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك باقل مقدم و اقساط على 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة كورنر للبيع في زيد إيست التجمع مقدم 8.260

    Realtors logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع