شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 222

16,199 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ٦٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة – موقع مميز بفيو مفتوح | وراحة تامة

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة بتشطيب كامل مع حديقة - ايست تاون

    Aqarpedia For Resale logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٧٦٬٠٤٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 بموقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفاخرة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 | مقدم مميز

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٤٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة تطل علي مساحات خضراء في باتيو اورو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب 199 متر في ماونتن فيو هايد بارك

    متصدر

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٢٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري بجوار الجامعة الامريكية التجمع الخامس

    clear scope logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة – موقع مميز بفيو مفتوح وراحة تامة

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٧١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    127م متشطبة في سوان ليك ريزيدانس حسن علام

    متصدر

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة اي سيتي كلوب بارك موقع مميز

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة بحري -بالم يلز نيو كايرو بفيو مميز

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١١٬٣٣٥٬٣٣٨ جنيه

    شقة – موقع مميز بفيو على اللاندسكيب ونادي زيد

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زيد إيست تشطيب كامل مع التكيفات

    Do estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في اي سيتي بافضل فيوواقل سعر

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بالتجمع5 متشطبه+Acs مقدم 280ألف توتال 9م

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٧٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة – موقع مميز جدًا بفيو مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاجون متشطبة-في بالم هيلز نيو كايرو

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تسليم في يونيو 2026، أقساط لمدة 4 سنوات

    Do estate logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٨٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في ديستريكت 5 بالتقسيط

    Do estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٩٦٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٢٬٢٨٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة فاخرة – موقع مميز بفيو مفتوح | وراحة تامة

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٣٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة 165م اي سيتي كلوب بارك للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة في كمبوند مايان قسط علي 10 سنوات

    متصدر

    GCR Developments logo image

2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    Apartment for Sale in Village Gate Palm Hills

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحديقة للبيع في سوديك إيستاون

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في موقع مميز متشطبه و استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع