شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 219

16,199 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في كمبوند الفداء بالتجمع متاحة بالعفش

    Chances Real Estate logo image

    الفدا جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبة امام AUC علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180 استلام فورى مقدم واقساط فيو لانداسكيب بتاج

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع الخامس بمقدم300الف واقساط ع10س

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٣٬١٢٣ جنيه

    شقة استلام فوري لاجون فيو بالتقسيط في ماونتن فيو

    I properties Real Estate Consultant logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر في وحدة غرفتين استلام فوري امام AUC

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بافضل تصميم سولانا ايست المرحله الاولى 5%-9 س

    Evergreen Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة اقل من سعر السوق مقدم واقساط في اللاجون

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 400الف شقة متشطبة فوري بمقدم و اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه للبيع في بالم هيلز بمقدم3% فقط

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس-شقة128م بجاردن63م بموقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٥٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١١٦م للبيع في بالم هيلز نيو كايرو متشطبة

    Circle Realestate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتاج سلطان القديمه ومعاها باكيه جراج دور متكرر

    ERE logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع بمقدم3% و اقساط10سنين تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٥٤٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل باقل مقدم و قسط على8سنين

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٣٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن باقل سعر استلام فورى فى تاج سيتي

    Brokers Hub logo image

2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في تاج سيتي – Zone T | موقع مميز

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر في وحدة غرفتين استلام فوري امام AUC

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح بحري استلام فوري مفروشه و متشطبه

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف فيو بالكامل على لاندسكيب بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١١٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه للبيع في موقع مميز بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٤٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في موقع مميز بمقدم 3% و اقساط 10س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٥٥٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٩٥٬٣٢٥ جنيه

    شقة مميزه للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 بمساحة مميزة

    Ninety Two logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٠٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٤٬١٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط في ليك فيو ريزيدنس استلام 2027

    I properties Real Estate Consultant logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٩٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برووف للبيع في بالم هيلز باقساط تصل 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٤٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع