شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 226

16,199 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٢٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه مجهزه للاستلام الفوري بأقل مقدم على 10 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٨٤٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع بفيو مفتوح بكمبوند سوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحه واسعه وسعر مميز للبيع

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اكستنشن 1.1

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٤٬٢٣٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه فاخره مجهزه بالكامل استلام فوري بتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٨٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | وحدات محدودة !

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦١٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز، تشطيبات كاملة

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية كاملة التشطيب على 10 سنوات في city

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة في لا ميرادا تشطيب كامل بتسهيلات

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مُجهز بالكامل ومفروش في Lake Park Studios

    Remax 360 logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك "متشطبة بالكامل" في قلب ماونتن فيو بأفضل سعر!

    The Icon Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع 72م بحديقه خاصه ف تاج سيتي قسط ع12سنه

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة هاي إند للبيع بالقرب من الجامعة الأمريكية

    Next Door Consultancy logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – بالم هيلز كليو – سعر لقطة

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧١٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مكتملة التشطيب - تطل على سنترال بارك

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦١٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٥٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره استلام فوري بموقع مميز و تقسيط 10 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو لقطه للبيع في كمبوند مفيدا

    Spade consultancy logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | كورنر تطل على سنترال بارك – ماونتن فيو

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سيتي جيت 10% مقدم على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٠٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إلباتيو أورو – القاهرة الجديدة

    Capital Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة - تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت VIP اوبن فيو ع المطار الدولي بخصم 50% قسط 12

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع