شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 220

16,199 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شقه جاهزه للسكن بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٨٨٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري ف التجمع الخامس بجوار AUC بسعر لقطه

    clear scope logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٩٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اورا-زيد ايست-شقه غرفتين-متشطبه للبيع

    Premises logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٨٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة راقيه 3 غرف متاحه للبيع في لايك فيو ريزيدنس 2

    Ninety Two logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع عقد قديم – كلوب سايد | تاج سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٤٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة راقيه متاحه للبيع داخل كمبوند ليك فيو ريزيدنس2

    Ninety Two logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة 170م اي سيتي دابل فيو مميز

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة اي سيتي 165م دابل فيو مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه لبيع ف بلو فيوز ميفيدا-السعر لقطه لسرعه

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس |الباتيو أورو لافيستا |ريسيل 171م

    Darcom for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز-ارخص شقة70م الترا سوبر لوكس فيو لاندسكيب

    YaKan Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأرخص سعر وبلوكيشن بحري مميز-استلام فوري

    متصدر

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شقه جاهزه للسكن بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مع حديقه 155 متر بموقع مميز

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و اكبر مساحة شقه متشطبة للبيع في ازاد

    clear scope logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٦٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164م متشطبه high end بحري وبفيو خيالي ع lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شقه جاهزه للسكن بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في تاج سيتي برايم لوكيشن

    ERE logo image

2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٥٣٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع ماونتن فيو هايد بارك التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع