شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس

16,306 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم برايم لوكيشن على التسعين الجنوبي +بخصم35%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك الان شقه 3غرف دقايق من ZED EAST بالتجمع

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    إيفر, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة بموقع مميز في سوان ليك ريزيدنس

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٧٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف فيو علي البارك 255 متر

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل مقدم و تقسيط 10 سنوات

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٧٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • سيتي جيت نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    1 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي وجاردن متسلمة نصف تشطيب بكومبوند چايد

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبة بحديقة فيو لاندسكيب في فيليت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% وتقسيط 12سنة شقة للبيع دقائق من مدينة نصر

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من ماونتن فيو باقساط ع 14 سنه - كريك فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3غرف الترا سوبر لوكس برايم لوكيشن - جايد

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٦٨٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من ماونتن فيو باقساط ع 14 سنه - كريك فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في بالم هيلز استلام فوري تطل ع لاندسكيب

    متصدر

    Assets Real Estate Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٦٤٬٩٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز في لايك بارك ريذيدنس2 بالتقسيط

    متصدر

    VERKKINS logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٦٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بالتقسيط بسعر مميز 181 متر في لايك فيو

    متصدر

    VERKKINS logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٦٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٧٣٬٠٩٥ جنيه

    شقة أرضي بجنينة استلام فوري موقع مميز - بالم هيلز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٦٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • فيليت كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,فيليت

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٥٬٦٢٥٬٦٧٥ جنيه

    شقه بجاردن خاصه برايم لوكيشن متشطبه بالتكيفات

    متصدر

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٦٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 550 الف استلام فوري بجوار AUC بفيو مميز

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة للبيع في تاج سيتي متشطبة بالكامل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٦٥٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢٠٦ متر متشطبه علي ٧ سنين في جولدن سكوير

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٩٩٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين متشطبين بمقدم ٤٢٠.٠٠٠ علي ٧ سنين سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت | بنتهاوس متشطب بالكامل | مقدم ٥٠٠ الف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٠٦٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام سنتين بماونتن فيو التجمع بمقدم 350 الف

    متصدر

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة - سعر اقل من السوق استلام قريب

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٩٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر الماركت امتلك 166م²متشطبه اوبن فيو,ZED

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز يطل على اللاجون استلام ٢٠٢٧

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٧٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • الفيو - نوي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Urban Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مسكن نوي

    استوديو

شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس.. عنوان الرفاهية

الجانب الحضاري لشقق للبيع داخل كمبوند بالتجمع الخامس

الرقي والموقع الاستراتيجي

التجمع الخامس هي أحد أرقى وأحدث التجمعات السكنية التي تم إنشاؤها في الآونة الأخيرة للحد من الكثافة السكانية بمناطق وسط البلد وتخفيف الفجوة بين العرض والطلب، حيث أصبح امتلاك وحدة سكنية بها حلما. وتنفرد تلك المنطقة بموقعها الاستراتيجي بمدينة القاهرة الجديدة ولفتت أنظار العديد من الأفراد نظرًا لأنها تعد من أكبر تلك التجمعات من حيث المساحة، الأمر الذي سمح بإنشاء العديد من المرافق والمراكز الخدمية التي من شأنها تلبية احتياجات الأفراد المختلفة.

سهولة الوصول منها وإليها

علاوة على ذلك، فإنها تتميز بسهولة الوصول منها وإليها من خلال عدد من المحاور والطرق الرئيسية مثل محور المشير طنطاوي، والطريق الدائري، وطريق السويس. وفي الأونة الأخيرة، انتشرت فكرة قيام الأفراد بالبحث عن شقق للبيع داخل كمبوند بالتجمع الخامس حيث إن تلك المنطقة تضم مجموعة متنوعة من أفخم الكمبوندات السكنية في مصر والتي تتميز بكثرة المساحات الخضراء بها والحدائق حيث تهدف الى توفير نمط حياة صحية لهم الى جانب الاسكان الفاخر.

الخدمات والراحة والأمان

إيضًا، فإن تلك الكمبوندات يحيط بها سور خاص من جميع الجوانب مما يمنح لقاطنيها الشعور بالراحة، والأمان، وكذلك الخصوصية الكاملة. وعادة ما يؤرق الكثير من الأفراد بشأن الانتقال الى المجمعات السكنية الحديثة هي بعدها عن المراكز الخدمية المحيطة إلا أن هذا القلق لا يثير قاطني منطقة التجمع الخامس نظرا لأنها تضم كافة الخدمات التي من شأنها تلبية احتياجات الأفراد المختلفة مثل المنشآت التعليمية، ودور العبادة، والمولات التجارية، ومراكز التسوق، والمساجد، والمحلات التجارية، والنوادي، والمراكز الصحية، والكافيهات، والمطاعم وغيرها.