شقق للبيع في ميراج سيتى

5 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي اول سكن بنص تمنها كاش او 0%مقدم/12 سنة

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٩٬٧٩٢ جنيه

    شقتك ارضي بـ7,9 مليون كاش او ادفع 329,792 ربع سنوي

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م بفيو رائع على ميراج سيتي, التجمع الاول

    Good Deals logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميراج سيتي | 250م | الترا سوبر لوكس

    Circle Realestate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في التجمع الأول – منطقة الفلل

    sms for RealEstate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع