شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 638

16,275 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور اول للبيع في ذا سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطبة للبيع في ذا سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه بجاردن متشطبه بالكامل للبيع في فيليت

    ERE Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٢٣٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مونتن فيو أي سيتي بالفرش

    Better Estate Investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ستون ريزيدنس، التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة للبيع في سوديك فيليت – V Residence

    Capital Lords Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس |مطبخ وتكييفات

    Abrag Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومباوند تاج سيتي علي طريق السويس

    Better Estate Investment logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بإطلالة نادي وحدائق – تاج سلطان

    Capital Lords Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٣٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو، موقع مميز، تم تسليمها

    Good Vibe Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع في ليك فيو ريزيدنس ٢

    Good Vibe Homes logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسليم فوري شقة للبيع موقع مميز في تاج سيتي ٣ غرف

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    ادفع اقل مقدم واستلم فورا شقه دور تاني في ليك فيو

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٢٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع/شقة/سوديك ڤيليت/التجمع الخامس/موقع مميز

    Home Destination logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف في ماونتن فيو هايد بارك بالتكيفات للبيع

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٩١٬٦٣٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في ستون ريزيدنس – القاهرة الجديدة

    Capital Lords Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع في ميفيدا، موقع مميز

    Good Vibe Homes logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بمساحة 125م كمبوند ليك فيو ريزدينس

    Abrag 2 logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع اقل مقدم واستلم شقه فندقيه للبيع -فيليت سوديك

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/ماونتن فيو 1.1/موقع مميز جدًا

    Home Destination logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك شقة تطل على مساحات خضراء

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – تاج سيتي Phase Shalya – فيو جاردن

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٧٥٬٥٠٨ جنيه

    أفضل فرصة استثمارية في تاج سيتي – أوريغامي جولف

    Capital Lords Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن نص تشطيب للبيع 225م في كمبوند بروميناد

    Al Maz Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٩١٬٦٣٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بڤيو بانورامي على حمام السباحة

    Capital Lords Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٣٤٠ جنيه/متر مربع