شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 634

16,275 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ١١٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بمقدم 15% واقساط على 9 سنوات

    اشتري بيتك logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري لقطه قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب بجوار ميفيدا وهايد بارك ع الأوسطى

    Summit Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ميفيدا بارسل 186م تشطيبات مميزة فيو جاردن

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٨٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مكيفة للبيع في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Al Maz Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري بحري | قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة خاصة للبيع أمام قطامية هايتس

    Elshams Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م متشطبة بالكييفات استلام فورى تقسيط على 10

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات استلام فوري | قسط علي 10 سنين

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٠٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع متشطب وجاهز للاستلام بالمطبخ والتكيفات

    Assets Real Estate Investments logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٤٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو لاند سكيب بمقدم 670الف قسط علي 14 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٢٬٢٨٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بمقدم 15% واقساط على 9 سنوات

    اشتري بيتك logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري بحري | قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة أرضي بحديقة في ماونتن فيو استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع أمام قطامية هايتس

    Elshams Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فوري جوا كمبوند في التجمع بمقدم 10%

    اشتري بيتك logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٩١٬٣٠٠ جنيه

    شقة 191 متر فوري في تاج سيتي مرحلة تاج جاردنز

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٤٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحديقة خاصة استلام فوري بأقل مقدم

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري بحري | قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تتشطيب لوكس باقل سعر في الماركت في سوان ليك

    Remax The Address logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري | أقل مقدم | قسط علي 10 سنوات

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه - 3 غرف - استلام فوري - لوكيشن مميز - التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اوبن فيو متشبة بالكامل ومفروشة بأقل مقدم

    Assets Real Estate Investments logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بالفرش! ريسيل فوري باقل سعر - على فيو

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    3غرف+ في تاج سيتي مرحلو اورجامي

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٩٥١ جنيه/متر مربع