شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 636

16,275 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م فى سوديك فيليت باقل سعر و اميز لوكيشن

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة! فوري فيليت ريسيل (سكي كوندوس) على فيو

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة داخل كمبوند بروميناد للبيع

    Beltone logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٧٥٬٩٧٥ جنيه

    شقة غرفتين ماستر | ١٤٥م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مباشر لاندسكيب فوري ريسيل اقل سعر!! PHNC

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالفرش و تكيفات فيو مميز!! ريسيل اقل من ماركت!

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٢٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٧٥٬٩٧٥ جنيه

    شقة غرفتين ماستر | 146م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٩٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 164م 3 غرف ع حمام سباحه استلام فورى +قسط

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه160م+160 روف متشطبه استلام فوري بتكملة اقساط

    متصدر

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم ريسيل متشطبة على فوري 138م فوري

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٢٠٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة في خلال سنة بـ5% و اقساط 7 سنوات

    Amlak akareya logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٩٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٣٨٬٤٧٩ جنيه

    شقة غرفتين ماستر تشطيب كامل- ١٦٥م أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

2

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٥٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتجمع الخامس استلام فوري

    اشتري بيتك logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالرووف موقع مميز للبيع في كمبوند تاج سيتي

    One Broker Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٩٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 176م استلام فورى فيو حمام سباحه بالتجمع الخامس

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعرها شقة ريسيل فوري على فيو فيليت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ماونتن فيو – التجمع الخامس

    Capital Lords Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 20% فقط و استلم فوري والباقي أقساط على 4 سنين

    Amlak akareya logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م بسعر لقطة للبيع ريسيل -الاهلي صبور التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكيفات ريسيل فيو مميز اقل من ماركت!! فوري

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٢٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,200,000 أو خصم كاش 50% !! ولوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقايق من مدينه نصر امتلك شقه128م بكمبوند TAJ CITY

    Closer logo image

2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٤١٬٣٤٠ جنيه

    شقة ٣ غرف تشطيب كامل | 190م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بمقدم 5% و اقساط 7 سنوات 215م

    Amlak akareya logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/جاردن/للبيع/ ديستريكت5/متشطبة/استلام فورى

    Home Destination logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٥٬٨٩٠ جنيه/متر مربع