شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 570

16,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة للبيع في ZED East القاهرة الجديدة

    Next Door Consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136م في تاج سيتي clubside موقع و فيو مميزين

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة بول ولاندسكيب ماونتن فيو

    Capital Lords Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168 متر كومباوند ميفيدا

    Remax Style logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم في Median Residence استلام 2027

    Next Door Consultancy logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٧٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في District 5 بدون أوفر

    Next Door Consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ZED East بالتكييفات

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع لقطة علي فيو لاند سكيب

    views investment logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن 187م في ليك فيو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٥٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢١٬٤٨١٬٨١٥ جنيه

    شقة للبيع في (كليو) بالم هيلز نيو كايرو

    Utopia logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٢٣٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري عالمفتاح بنصف السعر

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقة في الكلوب بارك سايد فيو

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بالفرش استلام فوري احسن سعر بالماركت

    Rakar Investments logo image

استوديو

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة سوبر لوكس في الباتيو 7

    views investment logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع فى سوديك ايستاون 278 متــــــــر

    I-Zone logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايست تاون بحديقة خاصة و نصف مفروشة

    Premises logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكومبوند اكاسيا التجمع الأول قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في آي سيتي لتجمع الخامس موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 171م 3 غرف فبو مفتوح استلام فورى + قسط

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٣٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاج سيتي – التجمع الأول | فورى

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م في تاج سيتي مرحلة تاج سلطان متشطبة

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحديقه خاصه استلام فورى لوكيشن مميز

    Rakar Investments logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري غرفتين في تاج سيتي برايم لوكيشن

    ERE logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجادرن متشطبة بوحدات المطبخ استلام فورى

    ARC Investments logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع