شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 567

16,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع جيد شقة 170م استلام فوري مرحلة Club Park

    Mrkt Shake logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل باقل من سعرالسوق في بالم هيلز فيو لاجون

    ERE Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٥٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك شقة بخصم 5% واقساط 10 سنوات - ايكون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استيلام فوري بجوار الجامعة الأمريكية تجمع خامس

    Impact Investments logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م بحديقة للبيع بخصم علي الاقساط في ذا ايكون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في السوق شقة 175م استلام فوري ريسيل

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 5% + اقساط امتلك شقة بحديقة في ايكون ريزيدنس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده شقة 138م باقساط علي 10 سنوات و خصم 5%

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 155م استلام فوري مرحلة Club Park

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه135م -استلام فوري-متشطبه-بخصم كبير في التجمع

    Impact Investments logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف+جاردن للبيع بخصم5% واقساط لأطول فترة سداد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن 3غرف بقسط ع 10 سنوات + خصم 5%

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 5% + اقساط تصل الي 10 سنين -ايكون ريزدينس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مميزة متشطبة بالكامل بموقع وسعر مميزين

    why solutions logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع جيد شقة 170م استلام فوري مرحلة Club Park

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 175م استلام فوري مرحلة Club Park

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في السوق شقة 175م استلام فوري ريسيل

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بخصم كبير شقه3غرف متشطبه بالكامل دقايق من الauc

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز التجمع بفيو على الجاردن

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 5% واقساط 10سنوات امتلك شقة 3غرف برايم لوكيشن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٣٧٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة198م 3 غرف استيلام فوري بالتقسيط على 10 سنوات

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف ريسيل في كليو متشطبة بالم هيلز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشين -دابل فيو - متشطب-بخصم كبير

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م استيلام فوري في التجمع الخامس بالتقسيط

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة مشتطبة 3 غرف استلام فوري Club Park

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع