شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 569

16,161 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لستوديو 60م بأفضل فيو بزد ايست

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سيتي 165م 3غرف و 3حمام

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع في مونتن فيو تجمع لوكشن مميز

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة بالتكييفات 5% مقدم 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ١٢٦٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة 220م في ستون ريزيدنس – فيو لاندسكيب

    La Costa For Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م للبيع تشطيب كامل بأقل سعر وفيو ممتاز

    Apex Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة برايم لوكشن ف zed التجمع

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٤٤٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات مقدم 425 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب نصف نهائي | الباتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة مقدم 445 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٤٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر للقطه وقابل للتفاوض بروميناد وادي دجلة التجمع

    Rakar Investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | موقع مميز | باتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تشطيب سوبر لوكس

    views investment logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب كامل | الباتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة بالتكييفات 5% مقدم 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 216م للبيع بكمبوند أكاسيا التجمع الخامس

    D COMUNITA RE logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايست تاون بسعر خرافي و استلام فوري

    Premises logo image

2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة بالتكييفات 5% مقدم 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة عرض محدود 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 150 في مرحلة اللاجون اقل سعر في الماركت

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة مقدم 800 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة مقدم 550 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن فوري في تاج سيتي بلوك 20 بالتقسيط

4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٢١ جنيه/متر مربع