شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 575

16,161 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في تمر حنه فرصة مميزة في التجمع

    KMG Real Estate logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص 165م في مرحله اللاجون لسرعه البيع بسعر مميز

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل مقدم لشقة متشطبة 3غرف 155م استلام فورى

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع دقائق من هايد بارك - مقدم 540الف

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام شهرين بأقل سعر في مونتن فيو التجمع

    Key Point for real estate logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤١٬٧٦٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 3غرف+ناني بمقدم641الف/قسط شهري 42الف

    متصدر

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطبة سوبر لوكس بأقل سعر في ليك فيو

    Premises logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٤٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي ب حديقة متشطبة للبيع

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري23 الف شقة امام النادي الاهلي مقدم 135 الف

    Adviser Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحديقه خاصه استلام فوري سعر لقطه

    Rakar Investments logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز في زيد ايست

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٧٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172 م للبيع فى كمبوند تاج سيتى مرحله تاج سلطان

    Shield - DR3 logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة للبيع – 600م أرض – التجمع الخامس – شمال

    sms for RealEstate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب كامل | الباتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في التجمع استلم فوري شقة برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري28 الف شقة امام النادي الاهلي مقدم 164 الف

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند جايد – الدور الثاني

    sms for RealEstate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنص السعر شقه ريسيل في ماونتن فيو اي سيتي.

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في ماونتن فيو شقه open view جاهزه

    4C Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب نصف تشطيب | الباتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع