شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 52

16,472 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة فى ميڤيدا بوليڤارد مُشطبة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو رائع للبيع بسعر مغري قابل للتفاوض

    Global Hills logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٨٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري للبيع برايم لوكشين في سوديك فيليت +ACs

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة غرفتين تكملة اقساط في (V Residence)

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٢٠٬١٠١ جنيه

    للبيع استوديو 55م مشطبه White Residence التجمع

    Eureka Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧١٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن - بسعر أقل من سعر السوق

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٢٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الشقة في كمباوند ايكون جاردنز بسعر قديم لفط

    Zein for real estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا بإطلالة مميزة على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٤١٬٨٧٥ جنيه

    للبيع استوديو 64م مشطبه White Residence التجمع

    Eureka Real Estate logo image

1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٥٧٧٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقه تشطيب كامل مع حسن علام و اطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز تشطيب كامل واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٦٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة بالم هيلز جاهزة للسكن فورا

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة بارخص سعر بلوكيشن لقطة في اي سيتي

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة كليو بالم هيلز فيو لاجون مميز

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة بحديقة بالم هيلز فيو لاجون مباشر

    Premier Property logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة 250م بالم هيلز فرصة قوية جدا

    Premier Property logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل مباشرة على حمام السباحة والمناظر الطبيعية

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن_سوديك فيليت بجوار ميفيدا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في( تي زون) بتاج سيتي

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة ارضي بجاردن بموقع متميز

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٨٩٬٦٢٥ جنيه

    للبيع استوديو 62م مشطبه White Residence التجمع

    Eureka Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بحديقة و فيو مفتوح بأقل سعر

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة كليو بالم هيلز فيو لاجون رائع

    Premier Property logo image

3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٩٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى قلب التجمع الخامس بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة لقطة في تاج سيتي (شاليا)

    RE/MAX 1st Choice logo image

3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٩٬١٧٠ جنيه/متر مربع