شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 56

16,472 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٢٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة STODA مقدم1.2مليون-استلام فوري او كاش 9

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة ريسيل متشطبه بالكامل باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 174م للبيع بموقع متميز جدا و اقل سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٧٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه باقل مقدم وقسط 8 سنين في تاج سيتي

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Mountain View iCity New Cairo

    Beltone logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقتك في تاج سيتي بأطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في كمبوند الباتيو أورو

    Redefine logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع ب وايت ريزيدنس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٠٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الأن شقة 140م فى ماونتن فيو 1.1-تقسيط 4 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بالتقسيط بسعر مميز 181 متر في لايك فيو

    VERKKINS logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٦٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو بسعر مميز بالكمباوند

    KAMF logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في زيد ايست متشطبه مع المطبخ و تكيفات سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 10% فى قلب التجمع استلام فورى

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٧٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل باقل مقدم فى بالم هيلز بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بسعر مميز في أزاد القاهرة الجديدة

    Smart Step logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٥٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في الباتيو اورو تشطيب كامل

    KAMF logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية بالتجمع الخامس بموقع متميز

    RE/MAX 1st Choice logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬١٣٩٬٤٠٥ جنيه

    شقة للبيع فى ماونتن فيو استلام فورى باقل سعر

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في كمبوند هايلاند شقة ارضي بحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك شقتك متشطبة الكامل في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢١٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أقل من سعر الماركت للبيع في فيليت من سوديك

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٢٨٬٩٦٦ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة لفتره محدودة فى قلب التجمع

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز فى تاج سيتى واقساط تصل الى 12 سنة

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٨٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز تشطيب كامل

    RE/MAX 1st Choice logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٩١٤٬٠٢٧ جنيه

    شقة فى قلب التجمع الخامس واقساط تصل لى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع