شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 57

16,472 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس اقل سعر في الماركت

    Mr .Estates logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ف يميفيدا 238 م ع فيو Pool

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو الجاكراندا للبيع في ايستاون سوديك

    Elegant Home logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ,٦ مكيفات هواء ,مطبخ, بسعر مميز

    why solutions logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة108م متشطبة بالتكيفات في كمبوند Zed east

    متصدر

    views investment logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ايستاون سوديك بالمطبخ والتيكفات

    Elegant Home logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 144 متر في كمبوند ليك فيو نيو كايرو

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٥٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوار شقتك أمام بوابة الرحاب مباشرة +خصم23%

    Roots Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٤٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمفروشةبالكامل موقع مميز سعر ميتفوتش لسرعة البيع

    Mr .Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن في التجمع جنب الـ AUC — سعر مغري

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة بحديقة خاصة بمفيدا 180m

    Gaby's Homes logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٩٢٬٥٥٢ جنيه

    شقة بحري استلام فريب بفيو مائي للبيع في بالم هيلز

    why solutions logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة للبيع 3 غرف+3حمام بجوار AUC مباشر

    Closer logo image

3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في سوديك ايستاون

    why solutions logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٣٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز شقة للبيع في إيستاون

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٧١٬٢١٤ جنيه

    شقة 130م استلام فوري بمليون.300 مقدم او كاش 8مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه نصف تشطيب للبيع اطلاله لاجون بارك

    Ninety Two logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر واميز موقع بإطلالة على النادي-ايستاون

    why solutions logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ١٠٥٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٧١٬٢١٤ جنيه

    شقة 130م استلام فوري بمليون.300 مقدم او كاش 8مليون

    Property Hills... logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٣٣٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب بالكامل يطل مباشرة على البحيرات كليو

    why solutions logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٨٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة بحري استلام فوري بأطلالة وسعر مميزين في فيليت

    why solutions logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٧١٬٢١٤ جنيه

    شقة 130م استلام فوري بمليون.300 مقدم او كاش 8مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥١٬١٢٧ جنيه/متر مربع