شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 500

16,161 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كلوب سايد – تاج سيتي | أوف بلان

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف في زيد ايست بموقع مميز جاهزة للاستلام

    Realm Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري اقل سعر قسط 6 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل في ليك فيو ريزدنس جاهزه للمعاينه

    4C Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٣٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري لشقتك 3 غرف للبيع بسعر مميز-ذا سكوير

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بروف بموقع مميز في زيد ايست جاهز للاستلام

    Realm Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٦١٬٤٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات وبالمطبخ ف قلب التجمع الخامس

    Impact Investments logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٣٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٢٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة باميز مرحلة بالكمبوند اطلالة بحيرة اقساط 8سنين

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه دوبلكس جاهزة للاستلام الفوري متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة في سوديك فيليت اقل من ماركت موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأقل من سعر الشركة لوكيشن مميز استلام سنة

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬١٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بالتكيفات بأفضل سعر ولوكيشن

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزدنس التجمع الخامس استلام فوري

    Bond & Key logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم مع الريدي بسعر لقطه بالتجمع وبمقدم 5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    ريدي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة غرفتين تكملة اقساط سوديك فيليتVResidence

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٨٧ متر متشطبه في تاچ سيتي جاهزه عالمفتاح.

    ERE logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/للبيع/تاج سيتى/ استلام فورى

    Home Destination logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي تقدر تمتلك شقتك دور متكرر فTAJCITYقسط ع12Y

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بتقسيط 4 سنين

    IRTKAZ logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بكمبوند ازاد في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 173م للبيع متشطبه في بالم هيلز مقدم 650,000

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 2نوم بأقل سعر للمتر فى التجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة غرفتين متشطبة بالتكيفات فكمبوند زيد ايست

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بالتجمع الخامس ستون ريزدنس

    Bond & Key logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع