شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 442

16,058 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزةللبيع الفوري كمبوند لؤلؤة القاهرة الجديدة

    Smart Location Group logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع ف ميفيدا بوليفارد-اقل سعر فالسوق

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٩٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه زد ايست موقع مميز باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوان ليك ريزيدنتس التجمع الخامس باقساط

    Platinum Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٤٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيليت متشطب بالكامل جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة بمساحات واسعه للبيع داخل إيستاون سوديك

    Ninety Two logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٢٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل دور اول ف الباتيو اورو -فيو مميز

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفه نوم للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Ninety Two logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز نيو كايرو بالقاهرة الجديدة

    Prime Company logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٤٬٤١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوان ليك ريزيدنتس التجمع الخامس باقساط

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٦١٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكيفات بموقع مميز و سعر رائع

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Double View بخصم خاص للكاش للبيع بدون فوائد

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكيفات بموقع مميز و سعر رائع

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف جاهزة للمعاينه في قلب التجمع الخامس

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بخصم خاص للكاش شقة بواجهة بحري امام المطار

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار بأقل سعر بالتجمع وبقسط حتي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري للبيع بآحســن سع في ديـستريكت 5

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع