شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 433

16,058 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالمطبخ و التكيفات استلام فوري.

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥١٬٢٨٩ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين بجاردن بأحسن فيو بزد ايست

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥١٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع – تاج سيتي | Clubside

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت 3 غرف متشطب بمقدم 1.5 بتقسيط على 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بمسبح للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م بحري و بفيو على جاردن و بسعر مميز

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع( كمبوند فيليت) شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بمطبخ وتكيفيات للبيع في فيليت

    East New Cairo logo image

1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٣١٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200متر متشطبه للبيع في ميفيدا بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع بالمطبخ والتكيفات-ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٨٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + جاردن للبيع متشطبة – سيفورا هايتس – خلف Auc

    TREX logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة غرفتين بجاردن استلام فورى بماونتن فيو

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٧٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في ليك فيو ريزيدنس 1 – القاهرة الجد

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة باقل من ماركت ريسيل فيو فلل مباشر

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل فيو على لاجون بالم هيلز نيو كايرو

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٤٢٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه كمبوند الباتيو اورو تشطيب كامل مميز

    Property Hills  One logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو ١٧١ مترا - جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٠٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز بسعر أقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز إطلاله جانبيه علي النادي بحري

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري و علي اقساط في ميفيدا

    Master Mind Real Estate Services logo image

1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٢٨٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه First Use للبيع في ميفيدا -باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٢٬٤٧٣ جنيه/متر مربع