شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 429

16,058 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مجهزه بالكامل بالتكيفات بمقدم: 3,641,000

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في بورتو نيو كايرو تشطيب ومفروش

    Circle Realestate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٤٢٣٬٠٢٥ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بإطلالة مفتوحة في سوان ليك ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالمطبخ للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٥٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٦٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للاستلام الفوري بالم هيلز

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بإطلالة مفتوحة على بحيرة بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن في سوديك فيليت بجوار ميفيدا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٢٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بإطلالة بانورامية بحرى في تاج سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة في كمبوند سوان ليك من حسن علام

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٥٧٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة 135م بفيوجاردن موقع مميز (لفترةمحدوده

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧٥م للبيع استلام فوري ٣ غرف تطل علي حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه للمعاينة 168 متر في كمبوند ماونتن

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنص سعرها فى تاج سيتى Taj City شقة للبيع (3 غرف)

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالاجهزة للبيع في ستون ريزندس التجمع الخامس

    Sonic For Real-Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية مطل على حديقة مركزية واسعة إطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٧٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع ف تاج سيتي تشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر حالا بعائد شهري 100 الف , استلام فوري

    Premium Homes logo image

2

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٠٧٬٤٠٠ جنيه

    شقة 143 متر غرفتين نوم للبيع في ليك فيو ريزيدنس ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م في تاج سلطان استلام فوري

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز تستلم بعد سنه؟ فيو مميز -3 غرف - بسعر مميز

    Premium Homes logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة رائعة في شاليه تاج سيتي

    RE/MAX 1st Choice logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٥٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 م جاهزة للاستلام آي سيتي القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بارقي كمبوند بالتجمع الخامس

    Gold Routes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في زد ايست شقة متشطبة بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع