شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 432

16,058 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق تطل مباشرة علي club house

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧١٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حياة الرفاهية في ماونتن فيو آي سيتي (MV iCity)

    Better Estate Investment logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٢٬٣٦٤٬١٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Lake View Residence 2 بأقساط طويلة

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٢٣٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من السوق شقة بجاردن اي سيتي نورث بارك

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب حديقة جاهزة بالتكييفات في فيليت سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ب حديقة ف فيلييت موقع مميز فيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل | فيو حمام سباحة | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شقة للبيع بموقع مميز ريسيل متشطبة بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شقة للبيع بموقع مميز ريسيل متشطبة بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في تاج سيتي مرحله ليك بارك

    Remax Today logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م بكمبوند باتيو اورو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ف مفيدا @متشطبه @للبيع موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سوديك، موقع مميز بالتجمع

    Masar Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري و تشطيب كامل بموقع مميز في جايد

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في سوان ليك

    Treasure Real estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٤٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٧٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف فيلييت شقة ب حديقة فيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة للبيع هايد بارك جاهزة للسكن

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – القاهرة الجديدة

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند فيلدج جيت قطاميه

    ABAZA for real estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل متشطبة فوري فيو مفتوح ليك فيو 1

    Allocate Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٠٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Lake View Residence 2 بأقساط فيو رائع

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٣٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113م في تاج سلطان متشطبة بالمطبخ والدريسينج

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع