شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 15

16,430 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166م بخصم 50% امام مطار القاهرة

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالفرش في ليك فيو

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بلوكيشن مميز في زيد ايست (محدودة)

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في تريو جاردنز– مفروشة بالكامل

    Beltone logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كريسنت بارك فيو أقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • قطامية كريكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٤٠٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قطامية كريكس

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاندسكيب فيو تشطيب أونر أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بوليفارد ليك ديستريكت أقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٣١٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بالتقسيط في باتيو أورو الجولدن سكوير | فوري

    متصدر

    Aqarpedia For Resale logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بوليفارد فيو مفتوح تشطيب كامل لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بوليفارد دور عالي بالمطبخ والأجهزة لقطة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٦٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • أمورادا القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,أمورادا القاهرة الجديدة

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه شقه 152م استلم فورى ودبل فيو و دور متكرر

    ERE logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤١٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالباتيو اورو بحري ع فيو

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بموقع مميز - سعر لقطة استلام فوري ٤ غرف

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقه متشطبة 3 غرف استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٨٦٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فورى بمقدم و اقساط بتاج سيتي

    متصدر

    ERE logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • كيندا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤١٦٬٢٨٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كندا

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بجاردن اقل من سعر الماركت-موقع مميز

    متصدر

    Brokerage Hub logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري بكمبوند سوديك فيليت

    Oaks Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٤١٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند سوديك فيليت شقه للبيع متشطبه استلام فوري

    Oaks Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٤٣٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع علي بحيرة ٣ غرف باقل مقدم و اقساط 2031

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي القاهرة الجديدة قسط 12سنه

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • سيفورا هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيفورا هايتس

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 متر للبيع فيو لاندسكيب في سكاي كوندوز

    East New Cairo logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115في تاج سيتي للبيع في القاهرة الجديدة

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو التجمع | موقع "بريم"

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأفضل سعر في السوق

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو دايركت علي الحديقة شقة 200 متر وجاردن 100 متر

    MD Signature logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع