شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 16

16,430 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في تاج سيتي شقة للبيع في التجمع امام مطار القاهره

    Oaks Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 182 استلم فورى ودبل فيو

    ERE logo image

3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن عاللاجون مباشرة ريسيل/تقسيط ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز 144م مفروشة في ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة تشطيب كامل موقع مميز ٣ غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة استلام فوري في جايد

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بمقدم 4 مليون 2 غرفة تشطيب كامل استلام سنة

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع في ميفيدا بوليفارد بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه شقة ٣ غرف تشطيب كامل موقع مميز احسن سعر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام 2027 تطل علي لاندسكيب تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٤٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو جاردن للبيع في ميفيدا بسعر لقطه

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف برايم لوكيشن استلام فوري

    متصدر

    ERE logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه ١٠٧م حديقه 68م متشطبة فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم : 1,352,850 للبيع في تاج سيتي 58 متر

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة ٣ غرف مساحة ٢٢٣ متر تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر فيو VIP للبيع في تاج سيتي بخصم كاش 50%

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نادرة في قلب المشروع - استلام فوري - فيليت

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩١٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع بكمبوند ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف في تاج سلطان متشطبه برايم لوكيشن

    ERE logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير

    Treasure Real estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن استلام فوري في التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط بدون فوائد كومباوند بجانب AUC

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٨٧٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م استلام فوري في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري لوكيشن مميز سعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع