شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 20

16,430 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع استلام فوري بسعر قابل للتفاوض

    Global Hills logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه في ليك فيو غرفتين ماستر تشطيب سوبر لوكس

    Picky Properties logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس للبيع في بالم هيلز

    Treasure Real estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٤٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم ٥٪ قسط على ١٠ سنوات في قلب التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق شقة تشطيب فاخر مع مطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أوريجامي جولف تاج سيتي - تقسيط ١٢ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه80%متشطب دبل ڤيو مفتوح علي لاندسكيب وحمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز التجمع | أقساط مريحة

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في إيستاون

    Treasure Real estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في إيستاون سوديك

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فاميلي هاوس في موقع متميز بجنينه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأميز لوكيشن بسعر ممتاز-استلام فوري

    Premium Homes logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جايد متشطبة سوبر لوكس بحري بفيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في ماونتن فيو هايد بارك تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر إجمالي في موقع متميز باقساط ليك فيو 2

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ڤيو مميز على حديقه اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٥٤٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في إيستاون

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل على الجولف مقدم 5% في قلب التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقه متشطبه بالكامل في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر استلام فوري تشطيب كامل ڤيو حمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٧٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦١٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى موقع متميز فيو على لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستون ريزيدنس بفيو مفتوح على البول واللاندسكيب

    clear scope logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٢٧٣٬٤٤٠ جنيه

    شقه بحري بالكامل بأقل سعر للكاش في كومبوند سوديك

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ١٤٩٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 210 متر برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع