شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 19

16,430 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري لوكيشن لقطة في زد ايست

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر يونت باقل سعر لشقة مع التقسيط في زيد ايست

    Realm Properties logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٦٥٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري حديقة 92م خطوات من الممشى

    New Avenue Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib اقل سعر في السوق متشطبه بمقدم 850

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بحديقة كبيرة -ديستركت 5

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩١٧٬٠٥٢ جنيه

    شقة استلام سنة للبيع في مونتن فيو اي سيتي التجمع

    Key Point for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ١٢٤م غرفتين تشطيب كامل في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مساحة لافضل استثمار ب اقل سعر مع التقسيط

    Realm Properties logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٨٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مفتوح بأقل مقدم علي أطول فتره سداد بسوديك

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٤٥٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نصف تشطيب باقل سعر وفيو مميز

    ERE logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٦١٬٦٨١ جنيه

    شقه فاخره غرفتين للبيع بفيو مميز وسعر لقطه

    ERE logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف أرضي بحديقة للبيع في VGK بالم هيلز

    Property Network logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط بأقل مقدم بكمبوند بلوتري التجمع

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه تكييفات ومطبخ و ٢ جراج جاهزه للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا تسليم فـــــــوري موقع مميز غير مجروحة

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة واسعة | زد إيست | 3 غرف + غرفة مربية

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق | زد إيست | شقة 2 غرفة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م للبيع استلام فوري في ماونتن فيو التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على البحيرة تشطيب فاخر تسليم فـــــوري 268 مــــتر

    Egypt Best Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخر بالاجهزة و الفرش على البحيرة مباشرة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحـــــري تشطيب كامل أستلام فــــوري موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٨٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 216م في ماونتن فيو هايد بارك فيو مميز

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار تشطيب كامل -تقسيط ١٠ سنين في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مع ليفينج بسعر وفيو ممتازين استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٢٢٬٧٨٢ جنيه

    كاملة التشطيب بفيو على الجاردن مع أمن على مدار

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع