3 bedroom Apartments for sale in Giza, page 547

16,754 properties
  • 13

    Apartment

    4,250,000 EGP

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    Green Revolution, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    116 sqm

    36,637 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,433,520 EGP

    شقة للبيع باميز موقع بكموند بحدائق اكتوبر 160م

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    160 sqm

    27,709 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    4,250,000 EGP

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    Al Khamayel city, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    116 sqm

    36,637 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,900,000 EGP

    مسلسل 2 قطعة 317 مساحة 185م

    Sun Capital, Fayoum Desert road, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    20,714 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    5,000,000 EGP

    شقة متشطبة بها كل المرافق أتعاقد وأستلمها فورى

    New Home for Real Estate logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    160 sqm

    31,250 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    4,000,000 EGP

    Resale-lowest price 3 beds- corner

    Gate real estate marketing logo image

    Mountain View iCity October, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    3

    140 sqm

    28,571 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    5,477,000 EGP

    ريسيل-اقل مقدم و متبقي في الكومباوند ب اعلى مساحه

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    155 sqm

    35,335 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    2,100,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام شقه جانبى ببلكونه

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    127 sqm

    16,535 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,250,000 EGP

    باقل مقدم 5% امتلك شقتك نص تشطيب و قسط حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    AlKarma Kay, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    116 sqm

    36,637 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    12,000,000 EGP

    premium apartment in oct palza by sodic

    Property Hills Star logo image

    October Plaza, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    3

    236 sqm

    50,847 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    6,500,000 EGP

    Apartment 180 Sqm For Sale Hadayek El Mohandesen

    Abrag 2 logo image

    Hadayek Al Mohandessin, 4th District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    180 sqm

    36,111 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقتك 160 متر مسلسل 2 حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    18,076 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,200,000 EGP

    Apt130m finished ready to move with DP 2.2million

    Premium

    Kayan, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    130 sqm

    16,923 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    5,900,000 EGP

    FULLY FINISHED APARTMENT 200sqm NEAR BEVERLY HILLS

    Property Hills Star logo image

    U One, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    200 sqm

    29,500 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    10,938,000 EGP

    شقة للبيع ارضي بحديقة بسعر مميز لسرعة البيع فيلدج

    Abrag 2 logo image

    Village West, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    177 sqm

    61,796 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    12,000,000 EGP

    Resale-lowest price -open view landscape

    Gate real estate marketing logo image

    Belle Vie, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    170 sqm

    70,588 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,250,000 EGP

    للبيع شقه 3 غرف كمبوند ادرس الشيخ زايد سعر مميز .

    Abrag 2 logo image

    The Address, 12th District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    109 sqm

    57,339 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    7,850,000 EGP

    شقة للبيع داخل كمبوند ادرس الشيخ زايدفيو مميز

    Abrag 2 logo image

    The Address, 12th District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    112 sqm

    70,089 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    10,500,000 EGP

    شقة للبيع 161 متر كمبوند زيد الشيخ زايد بسعر مميز

    Abrag 2 logo image

    Zed Towers, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    161 sqm

    65,217 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    4,250,000 EGP

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    Al Nozha St., 15th District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    116 sqm

    36,637 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    6,500,000 EGP

    Apartment for sale Hadayek El mohandsen Zayed

    Abrag 2 logo image

3

    2

    180 sqm

    36,111 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,300,000 EGP

    للبيع شقة 210م دور اول ناصيه في بيت الوطن الاساسي

    MADAEN GROUP logo image

    Beit Alwatan, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    3

    210 sqm

    15,714 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    5,250,000 EGP

    بسعر مميز شقه 155م استلام فوري ماونتن فيو اي سيتى

    Abrag 2 logo image

3

    3

    155 sqm

    33,870 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    10,938,000 EGP

    شقة للبيع ارضي بحديقةفي كمبوند فيلدج ويست .

    Abrag 2 logo image

3

    3

    177 sqm

    61,796 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    5,745,000 EGP

    ريسيل-فيو تحفه باقل سعر متاح برايم لوكيشن مرحله MP

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    155 sqm

    37,064 EGP/sqm