بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 42

28,869 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في بيل في | أقل مقدم | إعادة بيع بسعر لقطه

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٠٠٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مباشرة على اللاجون في سول إعمار |

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٦٠١ متر مربع

    ١٩١٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل علي حدائق و حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب - بسعر أقل من سعر السوق - إعمار

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٧٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون بإطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليان

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Manazel Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليان ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 27

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون بإطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون بإطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - تسليم قريب - من إعمار

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٥٧٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر في الماركت، قريبة من جميع الخدمات

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ٦٤٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى باتيو هيلز التجمع السادس جوار لافيستا سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ١٩٩ متر مربع

    ١١٠٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • باي سنترال ريزيدنس سوما باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,باى سنترال

    4 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيبات سوبر لوكس توين هاوس للبيع Town house

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مباشرة على اللاجون والبحر، بموقع مميز جدًا.

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة بانورامية على البحر بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٢٠٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول على البحر في موقع مميز جدًا.

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فريدة من نوعها بحمام سباحة خاص في قلب البيت

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو اى سيتي القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٤٧٬٩٥٨ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو اى سيتي

    استوديو, 1 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مباشرة على اللاجون والبحر، بموقع مميز جدًا.

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة على اللاجون وخطوات من البحر، للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة خاص، بسعر قديم مميز، للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة علي البحر واللاجون استلام 2027

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٤ نوم جاهزة علي الاستلام بموقع مميز

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٤٠٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • سي فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Jdar Development
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سي فيو

    1 - 4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة في ماونتن فيو ١ استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز جدًا صف ثاني بإطلالة بحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول تشطيب كامل في ألماظة باي الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٣٣٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل (ارضي+اول+جاردن 130م+روف)بجوار madinaty

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول على البحر، موقع مميز

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • الباتيو هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 - 4 غرفة