بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 44

28,871 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع فى قلب المستقبل واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٣٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع في ليك فيو تشطيب الترا لوكس

    KAMF logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اس فيلا في المستقبل سيتي احدث مشروع MNHD

    IRTKAZ logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول على الجولف في قطامية هايتس

    Picky Properties logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ١٨٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع متشطبه بالكامل استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • باي سنترال ريزيدنس سوما باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,باى سنترال

    4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري في مكسيم القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٩٥ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلم سنه

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالاجهزه والتكييفات صف اول علي البحيره

    Trends Real Estate Egypt logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالمطبخ والتكييفات بسعر مميز

    The Choice For Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشه للبيع في مدينتى بإطلالة مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    6

    7

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري

    4 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سعر مميز وموقع مميز في كمبوند لايف فيو الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    لايف فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ٤٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬١٣٤٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة فى البروج مرحلة البيت استلام ٢٠٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٦٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بالتقسيط في كايرو فيستفال

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في زويا تطل على البحر 4 غرف غزالة باي

    Egypt Best Properties logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على الاجون مباشرة بحمام سباحة خاص|على 8 سنوات

    Anchor for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ١٤١٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • الباتيو هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر جاهزه للسكن افضل موقع بكمبوند سراى

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع بحمام سباحه و حديقه خاصه و مساحه

    New Avenue Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٩٬٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة باقساط في سول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٩ متر مربع

    ١٤٦٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٢٬٣٥٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع تطل ع لاجون مُباشرةً سول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٣٣١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٧٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقساط بسول ومتشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦٢ متر مربع

    ١٨٥٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • لافيستا باي ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,لافيستا,لافيستا باي

    2 - 5 غرفة

  • 4

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 500 م بكمبوند جولف السليمانية طريق مصر الاسكن

    sherwoods property logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقساط للبيع متشطبة بالكامل بسول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٨٤٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ليك فيو تصميم حديث وتشطيب راقي

    Arabia For Real estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٢٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول جولف للبيع في قطامية ديونز

    Arabia For Real estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٢٠٠ متر مربع

    ١٤٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر فاخرة للبيع في كمبوند بالم هيلز قطامية

    متصدر

    Arabia For Real estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • سمر

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٤٣٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سمر

    2 - 5 غرفة