بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 38

28,902 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 5 غرف متشطبة أستلام قريب بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة بحمام سباحة اكبر مساحه مباني

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٠٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة تطل ع البحر للبيع باقساط بسول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٣٥ متر مربع

    ٣٥٥٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا 4 غرف متشطبه بتقسيط 12 سنه !

    Egypt Best Properties logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا 4 غرف متشطبه بتقسيط 12 سنه !

    Egypt Best Properties logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • وادي سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادي سوما

    2 - 4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا 4 غرف متشطبه بتقسيط 12 سنه !

    Egypt Best Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا 4 غرف متشطبه بتقسيط 12 سنه !

    Egypt Best Properties logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جولف إكستنشن بالم هيلز

    The Polygon logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة بفيو مميز علي الجولف الرئيسى

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق فيلا في موقع متميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٦٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • رافتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٧١٩٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    The Ark Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه واطول فتره سداد استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٣٢٠٬٥٠٠ جنيه

    إس فيلا بحري للبيع بالتقسيط بموقع مميز - سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٨٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحيرة | بحري | مفروشة بالكامل

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 225م متشطبة في راس الحكمة sea view

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬٥١٧٬٦٨٨ جنيه

    أقل سعر فيلا ريسيل متشطبة شامل الصيانة استلام 6شهر

    Summit Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٢٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ١٬٤٢٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر 245م أقرب إستلام من لافيستا مقدم 5% فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فندقية للبيع – وايدجاردن فيو مدينتيVG1

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣١٨ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع متميز للبيع في بالم هيل جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٧٧٢ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا 4 غرف نوم استلام فوري فيو لاندسكيب

    Citizen Home logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع كمبوند حدائق السليمانية متشطب 6غرف

    Element logo image

    حدائق السليمانية, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز جولف اكستينشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,بالم هيلز جولف اكستينشن

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز في بالم هيلز جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٥٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - تشطيب بسيط - سعر مناسب

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في باتيو لافيستا علي وصله دهشور

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة للبيع في جوهره الشروق فيو مفتوح وجاردن

    New Avenue Real Estate logo image

    جوهرة الشروق, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة ف @سوما باي 5% مقدم استلام قريب متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • ليك ويست 4

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٣٦٬٠٩٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Cairo Capital
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ليك ويست 4

    3 غرفة