فيلا كورنر للبيع في مصر

1,560 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٥٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا كورنر استلام فوري بسعر مغري في فاي سوديك

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٧ متر مربع

    ١٨٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,700,000=اميز فيلا(5 غرف +3ادوار+تشطيب كامل)

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر تسليم فوري بموقع مميز في سبرنج الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في مدينتي - تشطيبات خاصه

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٥٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر فيلا موجود فى مدينتى بتسهيلات على 13 سنه

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٣٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone استلام فوري بسعر لقطه داخل

    Held Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري بمقدم 10%_اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | اجمالى عقد قديم واقل اوفر | 465م

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١١٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا (تاون هاوس) ٢٧٦م تشطيب ديلوكس للبيع | ميفيدا

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٬٣٧٨٬٢٦٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بكمبوند اويست استلام فوري

    Premium Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في كمبوند هايد بارك 10% مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٣٣ متر مربع

    ١٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 فيلا للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس - قطامية ديونز

    LevelA logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كورنر + بنتهاوس - ميفيدا التجمع الخامس

    LevelA logo image

5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٤٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 3ادوار بجوار سوديك ايست ومدينتي Talala

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر علي البحر متشطب اقساط 8 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    علي اللاجون مباشرا و البحر تاون كورنر متشطب بالتكي

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٨٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر403م باقل سعر فى ماركت بالتقسيط 10س

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ركنية – جاهزة للاستلام الفوري

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ركنية – موقع مميز – تشطيب كامل

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع – مكادي هايتس (أوراسكوم)

    Dastan Real Estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر متشطبة بالتكيفات للبيع للبيع في تلال

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسـتلام فوري و تـمشية للشاطئ دقيقة 100% Sea View

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس كورنر علي طريق السويس بخصم 30% في سعاده

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فى سولانا مقدم 5% و قسط على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر | خطوات من مسجد الهداية ومول 1

    A to Z logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع