شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 81

16,472 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في سيتي جيت بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 216م فيو مساحات خضراء باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في TELAL EAST فيو مباشر على اللاجون!!!

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ١٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في سوان ليك للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٥٢٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باطلاله علي لاند سكيب في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شقه متشطبه بالكامل في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٣٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في TELAL EAST فيو مباشر على اللاجون!!!

    Realtors logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ١٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع متميز في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 225 م بكمبوند بروميناد باقل سعر بالماركت

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب في زيد ايست - التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلاله مميزه على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في سوان ليك التجمع القاهره

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في سوان ليك التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٥٢٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع140متر فى ستون ريزيدنس استلام فورى

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بخصم كبير فيو حمام سباحة ف اميز كمبوند

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع متميز في سيتي جيت القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه متشطبه بالكامل في سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع بمقدم 5% فقط و قسط حتى 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن في بروميناد بفيو وسعر مميز

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Lake View Residence | القاهرة الجديدة

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات في بروميناد

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تاج سيتي - تشطيب كامل - بسعر وموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٤٬٦٠١ جنيه/متر مربع