شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 86

16,472 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل دور الأرضي للبيع فى ذا سكوير

    Do estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مطلة على الحديقة في زيد ايست

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت 2غرف دبل فيو بتقسيط على 10سنوات لاول مره

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١١٥٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٣٠٬٦٠٠ جنيه

    شقه كورنر فاخره مجهزه بالكامل بخصم 40% على 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥٠م بجاردن ١٠٠م للبيع استلام فوري باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٢٥٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 لسعر مغرى جدا

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع متشطبة بسعر مميز لسرعة البيع

    Mr .Estates logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فاخر بموقع لاندسكيب مميز بتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز في كمبوند بروميناد التجمع

    Gold Routes logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٦٧٬٩٠٠ جنيه

    شقه+جاردن تشطيب فاخر على مسطحات مائيه تقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 متر مميزة فيو مفتوح على لاند سكيب فى مراكز

    MD Signature logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٩٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان وحدتك بدون مقدم بقلب التجمع بأقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٥٩٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في تاج سيتي – تشطيب كامل

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٢٩٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري اقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في ديستريكت 5 بسعر مغرى جدا

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت 2غرف دبل فيو بتقسيط على 10سنوات لاول مره

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٠٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بميفيدا بالمطبخ والتكيفات جاهزة للسكن

    Mr .Estates logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع استلام فوري سعر قديم باقساط !!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت 2 غرف فيو الجولف بتقسيط على 10 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت فاخرة 4 غرف بإطلالة مفتوحة بتقسيط 10 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة كاملة التشطيب في صعدة إطلاق المرحلة .

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٤٠٬٢٦٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز بإطلالة مباشرة على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك | تشطيب فاخر

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٢٥٬٤٩٠ جنيه

    شقه كورنر بتشطيب فاخر بإطلاله مزدوجه تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنس فيو سنترال بارك

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٨٬٣٤٦ جنيه/متر مربع