شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 80

16,472 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 234م بموقع متميز جدا للبيع في فيليت سوديك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه غرفتين متشطبه ع فبو

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن بتاج سيتي مقدم واقساط

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Conquer Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع كاش و استفيد بخصم كبير في شقه 185م في التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬١٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات تكمله اقساط ارضي بجاردن

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن في التجمع جنب الـ AUC — سعر مغري

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع بروميناد أمام البول مباشرة

    Al Ofok Investment logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة بالكامل في فيليدج جاردنز قطامية

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع ماونتن فيو آي سيتي ١٥٥متر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 م بالمطبخ والتكييفات في VGK

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر متشطبة في فيلدج جاردنز قطامية

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز في تاج سيتي – ليك بارك

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة مفروشة في إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه بجاردن فيMV ب1.5مليون مقدم او كاش9

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة بموقع مميز - تسليم فوري - إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ والتكييفات في تاج سيتي

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٠٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شقة 155م ماونتن فيو اي سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 200م فورى فى الباتيو اورو فيو مميز

    متصدر

    Tradmark Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة بالكامل في إيستاون موقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م تشطيب كامل الترا مودرن استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند هايلاند بارك

    Grey Parrot Realty logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين أرضي بجاردن للبيع في The Icon Residence

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 156 متر للبيع في إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع