شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 612

16,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/بيع/جاردن/متشطب/مطبخ/تكيفات/ايست تاون

    Home Destination logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى فى ماونتن فيو -140م- التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو، التجمع لخامس، بسعر مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في سون ليك ريزدنس بموقع مميز وافضل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م في تاج سيتي بموقع مميز وافضل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في الباتيو أورو، التجمع الخامس، لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للمعاينة 173م دور ثالث في تاج سيتي

3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/بيع/متشطب/تكيفات/ايست تاون

    Home Destination logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في الباتيو أورو، التجمع الخامس، لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في الباتيو أورو، تجمع الخامس، سعر مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بموقع استثنائي في تاج سيتي

    Closer logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه مفروش مودرن للبيع في ميفيدا بوليفارد

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/بيع/متشطب/تكيفات/ايست تاون

    Home Destination logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة2غرف ارضى بجاردن على طريق السويس بـ5,500,000كاش

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1,150,000 شقة (110م + جاردن 85م) امام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع