شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 617

16,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بأقل مقدم 1,3م - اي سيتي نيو كايرو

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع متميز جدًا في منطقة إسكان الجامعة

    ​Cairo House Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة لفترة محدودة في التجمع الخامس ريسيل 150م

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة ١٣٦ متر مربع، موقع مميز، فرصة حقيقية

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٤٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو اورو شقة للبيع بسعر لقطة برايم لوكيشن

    La Costa For Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م استلام فوري بمقدم 10%

    Creative Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فوري 3 غرف ب مقدم 1,3 م في نيو كايرو

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف بأقل مقدم و قسط ع 8 سنين ايزولا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ايسولا كواترو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز تطل على مسطحات مائية بأقل سعر

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة في ديستركت 5 استلام فوري فيو مفتوح 150م

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب باقل مقدم و اقل توتال استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو أورو 2 شقة مساحة 200م بسعر لقطة التجمع

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في ديستركت 5 استلام فوري في التجمع .

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بمقدم 606 الف فقط في تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجوار مول بوينت 90 امام الجامعة الامريكبة

    Smartex logo image

2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أمام حي الجامعة الأمريكية بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٤٤٬٩٤٤ جنيه

    امتلك شقتك فوري ف التجمع الخامس

    Creative Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٥٩٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250 م بسعر للقطه في بالم هيلز

    Rakar Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع اقل من سعر السوق - اول قسط اخر 2026

    Aspire Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بفيو مفتوح للبيع ريسيل بأقساط-ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م ألترا سوبر لوكس بالمطبخ فيو عاللاندسكيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس بالمطبخ و التكيفات فيو عالنادي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 183 م بالم هيلز التجمع

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥١٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في ذا ايكون التجمع بمقدم 648الف

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٧٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة - اقل من سعر السوق - شقة استلام فوري .

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع