شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 584

16,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في إيستاون

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 في ماونتن فيو اي سيتي التجمع بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى سوديك ريسيل باقل سعر استلام فورى متشطبه

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتقسيط يصل الي 10سنين في الجولدن سكوير

    Catchers investment logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة ١٥٠ م في ماونتن فيو آي سيتي - بالقسط

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم في مرحلة البارك في ماونتن فيو

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٥ في اي سيتي القاهره الجديدة - الاجون

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع – تاج سيتي، مدينة نصر

    sms for RealEstate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٤٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة في ماونتن فيو آي سيتي القاهره الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٣٠٬٥٩٢ جنيه

    شقة 185م ارضي بجاردن 124م فوري في تاج سيتي

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Penthouse-Sodic Villette-fully finished& Furnished

    Your Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع الباتيو اورو متشطبة

    Platinum Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومباوند جايد التجمع الخامس بخصم 30%

    Catchers investment logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٩٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في قلب التجمع و قسط علي 10 سنوات

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطةالحي الخامس فيلات بجوار مول سعودي230م

    Al Ofok Investment logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اميز لوكيشن فالتجمع الخامس بخصم 30%

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة أرضى بجاردن فى كمبوند تاج سيتى

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع في التجمع الخامس بخصم 30%

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع أرضى بجاردن – مشروع أورجامى | تاج سيتي

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٩٩٬٨٢١ جنيه

    شقة غرفة كريسينت ووك | ٨٣م² | سعر أقل من المطور

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ١١٢٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط على ١٠ سنين بكمبوند جايد امام الرحاب

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطبة بالمطبخ والدريسنج في تاج سلطان

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م استلام فوري بحري تري الفيلات | بسعر لقطه

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع