شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 588

16,161 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند سعر تحفه

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ذا سكوير كومبوند

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٦٠٬٧٨٨ جنيه

    شقة 158م في تاج سيتي موقع مميز جدا club side

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبود مساحه كبيره

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبود موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند موقع مميز شقة للبيع

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند سعر مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه فى سوديك ايستاون بافضل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبود موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند أقل سعر في السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند سعر مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا سكوير كومبوند سعر مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند سعر مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبود موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٦٢٬٩١١ جنيه

    بأقل من سعر السوق تاون هاوس كورنر للبيع ديستريكت 5

    Elshams Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا سكوير كومبوند موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند سعر لقطه

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي 185م فيو مميز استلام فوري

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٣٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م في تاج سيتي كلوب سايد بالتقسيط حتي 2030

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٧٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٤١٤٬٣٢٤ جنيه

    تاون هاوس كورنر 243م للبيع في ديستريكت 5 بسعر لقطه

    Elshams Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٩٦٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند سعر رائع

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع