شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 464

16,058 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين برايم لوكيشن بالتجمع بأاقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ريدي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع في هايد بارك | بارك كورنر

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك كورنر, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 م دابل فيو في تاج سيتي TAL CITY

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 655 فقط - شقة 3 غرف للبيع امام هايد بارك

    متصدر

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 143م بسعر أقل من السوق في بورتو نيو كايرو

    AK Circle logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع علي طريق السويس Suez Road مباشرة

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة (كليو)

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٠٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن خاصه اقل مقدم استلام فوري

    Held Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 43 م بأميز لوكيشن في التجمع و تقسيط علي 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 155م افضل تقسيمه ل3غرف بجوارAUC

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس خيالي اوبن فيو ع المطار مباشرة تقسيط ع 12 س

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩١٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين برايم لوكيشين بافضل سعر

    Gold Routes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٤٣٬٧٤٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لشقة غرفتين 179م للبيع بزد ايست

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٨٤٬٧٠٠ جنيه

    الحق الفرصة و اشتري شقه متشطبة بالتكييفات و استثمر

    Premium Homes logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فاخرة – أرضي بحديقة وحمام سباحة فيو رائع جدا

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ١١٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن استلام فوري بأقل سعر

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٨١٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مع مسبح خاص – ليك فيو

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات والمطبخ باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش للبيع في ايستاون فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50%ستوديو بجاردن للبيع علي طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في كمبوند ستون ريزيدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بجوار AUC في NOI بمقدم 0%

    Roots Real Estate logo image

    مسكن نوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أقل من سعر السوق – باتيو أورو المرحلة 2

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكامل باطلالات مائية في التجمع

    Apart Real estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع